Kauplused

Meie kaupluste rõõmsameelsed teenindajad ja silmaarstid on alati valmis Sind

aitama. Tule läbi ja leiame just Sulle sobiva lahenduse.

Pro Optikal on 12 kauplust üle Eesti.

Kauplused

Tallinn

Pro Optika Tallinn

Leiad meid: Kaubamaja tn 4

Helista: +372 644 0055

Kirjuta: tallinn@prooptika.ee

Oleme avatud: esmaspäev - reede 9.00-19.00,

laupäev 10.00-17.00, pühapäeval suletud

VAATA KAARTI

Tallinn

Pro Optika Viru Keskus

Leiad meid: Viru väljak 4/6

Helista: +372 610 1474

Kirjuta: viru@prooptika.ee

Oleme avatud: iga päev 9.00-21.00

VAATA KAARTI

Tallinn

Pro Optika Rocca al Mare Kaubanduskeskus

Leiad meid: Paldiski mnt. 102

Helista: +372 665 9007

Kirjuta: rocca@prooptika.ee

Oleme avatud: iga päev 10.00-21.00

VAATA KAARTI

Tallinn

Pro Optika Järve Keskus

Leiad meid: Pärnu mnt 238

Helista: +372 605 6498

Kirjuta: jarve@prooptika.ee

Oleme avatud: iga päev 10.00 - 21.00

VAATA KAARTI

Tallinn

Pro Optika Viimsi

Leiad meid: Sõpruse tee 15, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Helista: +372 636 2331

Kirjuta: viimsi@prooptika.ee

Oleme avatud: iga päev 10.00 - 21.00

VAATA KAARTI

Tartu

Pro Optika Tartu Kaubamaja Keskuses

Leiad meid: Riia 1

Helista: +372 731 4814

Kirjuta: tartu@prooptika.ee

Oleme avatud: E-L 9.00-21.00 P 10.00-19.00

VAATA KAARTI

Tartu

Pro Optika Tartu Maarjamõisa Kliinikum

Leiad meid: Ludvig Puusepa 8

Helista: +372 740 0487

Kirjuta: maarjamoisa@prooptika.ee

Oleme avatud: E-R 9.00-17.00 L-P suletud

VAATA KAARTI

Põlva

Pro Optika Põlva

Leiad meid: Kesk 10

Helista: +372 799 5543

Kirjuta: polva@prooptika.ee

Oleme avatud: E-R 9.00-17.00 L 9.00 - 14.00

VAATA KAARTI

Pärnu

Pro Optika Port Artur 2

Leiad meid: Lai 11

Helista: +372 447 8693

Kirjuta: parnu@prooptika.ee

E-L 10.00-20.00 P 10.00-18.00

VAATA KAARTI

Valga

Pro Optika Valga

Leiad meid: Vabaduse 3

Helista: +372 766 1411; +372 764 1342

Kirjuta: valga@prooptika.ee

Oleme avatud: T-R 9.00-17.00 L 9.00-14.00 E ja P suletud

VAATA KAARTI

Viljandi

Pro Optika Viljandi

Leiad meid: Lossi 26

Helista: +372 433 3472

Kirjuta: viljandi@prooptika.ee

Oleme avatud: E-R 9.00-17.00 L 9.00-15.00

VAATA KAARTI

Võru

Pro Optika Võru

Leiad meid: Jüri 19a, Polikliiniku I korrus

Helista: +372 782 1886

Kirjuta: voru@prooptika.ee

Oleme avatud: E-R 9.00-18.00 L 9.00-14.00

VAATA KAARTI

Kauplused

Minimal Price: 0,00